444.hu
Weboldal-
Orbán Anita szerint Szijjártóék sok iratot ledaráltak
A külügyminiszter az orosz energiafüggőségről is beszélt osztrák kollégájával közösen adott interjújában.
-
A BYD alelnöke tagadja, hogy megsértették a magyar környezetvédelmi szabályokat
Stella Li azt mondta, a vádak miatt már ügyvédet is fogadtak.
-
Mi magunk vagyunk a baj, amely rendnek tetteti magát
Filozófia azoknak, akik szeretik, ha egy csalóistenség a bolondját járatja velük: Báyò Akómoláfé nem kínál tanácsokat arra, hogy hogyan kéne élnünk, de megmutatja, mennyi szépség rejlik a repedésekben.
-
Az ukrán dróntámadás után az oroszok leállították a üzemanyag-kereskedelmet a Krímben
Az ukrán elnök szerint orosz katonai célpontokat és radarrendszereket is eltaláltak.
-
Magyar Péter: Lezárjuk a bábok vergődését
Hétfőn bemutatják a vagyonvisszaszerzési terveket, meg azt is, hogyan akarják elmozdítani a közméltóságokat.
-
Orbán szerint nagy bajok történtek Brüsszelben, Magyarország megadta magát
Magyar Péterről azt mondta, „mióta hivatalban van, még egy miniszterelnökhöz méltó mondata sem volt”.
-
Fiatalon nem láttak benne fantáziát, gyári munkásként dolgozott a focizás mellett a németek csodacseréje
A későn befutó Deniz Undav a német válogatott első jazidi kurd családból érkező játékosa. Nemrég még a szövetségi kapitány szólogatott be neki, a következő meccsen viszont már tényleg kezdhet majd.
-
Osztrák vagonokkal megy neki a MÁV a nyárnak
Vitézy Dávid szerint nem szégyen kölcsönkérni, amíg az EU-s pénzekből nem vesznek új vonatokat, és amúgy is az előző kormány hibája, hogy a Dunakeszi Járműjavítóban ragadtak a MÁV kocsijai.
-
Korrupció miatt áll bíróság elé a spanyol miniszterelnök felesége, nem hagyhatja el az országot
Pedro Sánchez és felesége is alaptalannak nevezte a vádakat, az ügyet politikai üldöztetésnek tartják.
-
Japán kiütötte Tunéziát
Sima 4-0 lett, ezzel Tunézia már biztosan ki is esett a világbajnokságról.
-
Feszült hangulatban kezdődnek az iráni-amerikai tárgyalások Svájcban
Irán továbbra is állítja, a szombati izraeli támadás miatt lezárták a Hormuzi-szorost, amit az Egyesült Államok továbbra is tagad.
-
Curacao kapusa csodát tett, az apró ország megszerezte első vébépontját
Az Ecuador elleni 0-0 -ás meccsen Eloy Room tizenöt védést mutatott be, ezzel majdnem beállítva az abszolút vébérekordot.
-
„Ha Tallinnt evakuálni kell, őket is be tudjuk fogadni” - bunkertúra Helsinkiben, ahol többen férnek be az óvóhelyekre, mint a város teljes lakossága
Úgy tűnik, a több mint 1300 kilométer hosszú orosz-finn határnak és a fájdalmas finn történelmi tapasztalatoknak megvan az eredménye: Finnország 5.6 milliós lakosságából 4.8 millióan egyszerre tudnának óvóhelyre menni. Képes riport Helsinki belvárosából, a föld alól.
-
Cserejátékos mentette meg a németeket Elefántcsontpart ellen
Nem játszottak jól, de aztán jött Undav. Kétszer is.
-
Hollandia lelépte a svéd válogatottat
Brobbey és Gapko is duplázott, 5-1 lett a vége.
-
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Magyar Péter szerint szeptember elejére állhat fel a hivatal.
-
Trump szombati megbuggyanása: 3 poszt egymás után, egyik debilebb mint a másik
A legnagyobb világhatalom elnöke megszavaztatta a követőit, arról, hogy az ICE nevű kormányszervet átkereszteltesse-e NICE-ra, csak azért, hogy az újságírók ettől totálisan megőrüljenek.
-
Milyen lenne egy város, amit kizárólag Tiborcz Istvánnak, az Orbán családnak és a Matolcsy-klánnak építenek, és nem lakhatna benne egyetlen piszkos közember sem?
Egy magyar képzőművész magát milliárdosfeleségnek maszkírozva bejutott Manhattan legdrágább lakótornyaiba. Rendkívül vicces projekt lett belőle, itt a legújabb epizód, egy szigeten épült várossal, amiben csak befektetési célú luxusingatlanok vannak, lakók pedig egyeáltalán nem. A magyar ihletésű op art után itt a NER Art.
-
Kürtös László: a Hadtörténeti Múzeum visszatér otthonába, a Budai Várba
Vitézy Dávid pedig elkaszálta a Közlekedési Múzeum Debrecenbe költöztetésének tervét.
-
Hegedűs Zsolt reagált a kétéves kisfiú halálának hírére: Nem engedhetjük meg magunknak, hogy ezekből az esetekből ne tanuljunk
A kisfiú a tatabányai kórházban halt bele a lázgörcsbe, az egészségügyi miniszter szerint változtatni kell a rendszeren, ami „már nagyon mélyen konzerválta az átláthatatlanságot és a hibák eltitkolásának gyakorlatát.”
-
Csapattársai lepték meg a lábtörést szenvedett kanadai játékost a kórháznál
Az épület előtt várták a műtétje után hazaengedett Konét.
-
Sulyok a Politicónak: Magyar még Orbánnál is szemtelenebbül él vissza hatalmas parlamenti többségével, én védem meg a demokratikus normákat
Sulyok Tamás végképp beleállt, és az uniós ügyekben meghatározó hírforrásnak számító Politicónak adott interjúban üzent nyíltan hadat a Tisza-kormánynak.
-
Irán: Lezártuk a Hormuzi szorost. JD Vance: Nem is zárták le
Pedig mindenki más úgy tudja, hogy tényleg lezárták. A Hezbollah nem hajlandó elfogadni a tűzszünetet, és megrakétázta az izraelieket, akik erre azonnal válaszoltak.
-
Pósfai Gábor belügyminiszter minden sportág esetében szigorúbb kontrollt vezetne be az állami források felhasználására
Abban az esetben támogatják a nagyobb események megrendezését, ”ha a költségvetés átlátható, észszerű és reális terv készül a bevételi oldalra is”, írta a belügyminiszter.
-
Kisgépbalesetben meghalt az Ubisoft alapítója, ő vezette a Cessnát
Négy testvérével alapította a céget, aminek az Assassin's Creedet és a Far Cryt is köszönhetjük.
-
Ez Ordabaszi: árverésen kelt el a kazah bajnokcsapat
Kazahsztánban leépítik a profi sport állami-önkormányzati támogatását, aki megadja a kikiáltási árat, akár a listavezető csapatot is viheti mint ezúttal történt.
-
Magyar Péter első brüsszeli csúcsa végre nem magyar vétófenyegetésekről szólt
Ez volt az első csúcs, ahol már Magyar Péter képviselte az országot. A magyar miniszterelnök egy viszonylag eseménytelen csúcson mutatkozhatott be, ahol nem kellett akut válságot kezelni, probléma és tennivaló azért volt bőven. Helyszíni beszámoló Brüsszelből.
-
Az ukrán elnöki iroda vezetője és a varsói nagykövetük is lemondott a lengyel kitüntetésükről
Tiltakozásul amiatt, hogy Karol Nawrocki lengyel elnök visszavonta országa legmagasabb állami kitüntetését, a Fehér Sas-rendet. Volodimir Zelenszkij ukrán elnöktől. Később Leonyid Kucsma, Ukrajna korábbi elnöke is lemondott a kitüntetésrőll.
-
Szilágyi-ügy: sértetten lemondott a Magyar Sportjogász Társaság arról, hogy tagot delegáljon a MOB-ba
Megpróbálták betrollkodni a MOB-ba az úszóversenyekről is kitiltott Szilágyi Zoltánt. Prejudikálásról beszélnek, miközben az úszószövetség vizsgálata is megállapította, hogy Szilágyi Lilána igazat beszélt az apjáról.
-
Miért lepi el mindenféle aranyszínű jelvény Messi mezét?
Új jelvények jelentek meg a mezeken, a legszűkebb elit viselheti csak ezeket.